چرا اندیشه فردا

 

 • مشاوره تخصصی
 • بروز بودن اطلاعات
 • حفظ امنیت
 • بک آپ گیری منظم
 • پشتیبانی استاندارد
 • حفظ محرمانگی

قرارداد پشتیبانی شبکه

در زیر مهم ترین موارد در قرار داد آورده شده:
 • اطلاع رسانی بابت مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری فعلی به کارفرما و رفع عیوب به درخواست ایشان
 • حفظ امنیت شبکه و اطلاعات، جلوگیری از نفوذ و آسیب های داخلی و خارجی
 • ارائه گزارش کار تمامی موارد انجام شده به کارفرمای محترم
 • کنترل دسترسی افراد به منابع سخت افزاری و نرم افزاری به درخواست کارفرما
 • تهیه نسخه پشتیبان از تمامی اطلاعات مجموعه در دوره های مشخص
 • ارائه تمهیدات لازم برای به حداقل رساندن مشکلات نرم افزار و سخت افزاری در آینده
 • آموزش شبکه مبتدی به کاربران برای استفاده ی بهیه و درست از منابع سخت افزاری و نرم افزاری
 • مشاوره و ارائه راه کارهای سازمانی برای پیشبرد اهداف و گسترش فعالیت های مجموعه
 • پیگیری و هماهنگی جهت رفع عیوب تمامی موارد مربوط به شبکه از جمله اتوماسیون اداری،
  ساعت زنی، سرویس سخت افزاری پرینتر ها و مواردی از این دست

درصورت نیاز به مطلب قرارداد پشتیبانی شبکه مراجعه کنید تا بتوانید جزئیات آن را به طور کامل مطالعه فرمایید

سوالات متداول پشتیبانی شبکه

سرویس های راه اندازی و پشتیبانی شبکه های کامیپوتری بسیار متنوع هستند و متناسب با شرایط و نیاز های یک مجموعه، سرویس های مختلفی نصب و راه اندازی می شود که از رایج ترین آن ها می توان به راه اندازی و اصلاح پسیو شبکه، راه اندازی و پشتیبانی سرور های مجازی، اشتراک منابع سخت افزاری و نرم افزاری همچون فایل ها، پوشه ها و پرینتر ها، کنترل دسترسی کاربران به منابع سخت افزاری و نرم افزاری مختلف از جمله میزان مصرف اینترنت اشاره کرد.

در قرارداد پشتیبانی شبکه اندیشه فردا به صراحت درباره عدم افشای اطلاعات (NDA) صحبت شده است که میتواند نگرانی شما را در این رابطه برطرف سازد. همچنین بسیاری از سازمان ها برای استخدام کارکنان در قراردادشان بند عدم افشای اطلاعات (NDA) را گنجانده اند.

قرارداد های پشتیبانی شبکه اندیشه فردا مبنای زمانی ندارند و به صورت ماهیانه یک مبلغ ثابت هستند، از این رو کارشناسان پشتیبانی شبکه تمام تلاش خود را می کنند که مشکلات احتمالی شبکه را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کنند، چرا که این موضوع به نفع هر دو طرفین بوده و باری کاری هر دو را کاهش می دهد، پس خیالتان از این موضوع راحت باشد.

ما استخدامتان می کنیم، به ما بپیوندید

رزومه خود را برای ما ارسال کنید یا تماس رایگان بگیرید

تماس و اعلام نیاز و مشکلات شبکه

 

کافی است تا یک تماس تلفنی برقرار کرده و نیاز های مجموعه خود را عنوان کنید. هر چقدر موارد مورد نیاز مجموعه مورد نظر کامل تر عنوان شود و اطلاعات دقیق تری از مشکلات شبکه مجموعه عنوان شود. همکاران ما بهتر می توانند راهنمایی لازم را به ایشان ارائه دهند.

اعلام تعداد تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری

 

در تماس تلفنی صورت گرفته مهم ترین موضوع اعلام تعداد تجهیزات سخت افزاری نظیر تعداد سرور های فیزیکی، کامپیوتر ها و تجهیزات جانبی تر نظیر روتر، پرینتر ها و اکسس پوینت ها هست، همچنین اطلاعات مربوط به سرویس های مورد استفاده نظیر اشتراک گذاری فایل ها، سرویس های بکاپ، نرم افزارهای مالی و اداری تحت سرور و مواردی از این دست اولویت دارند.

عقد قرارداد پشتیبانی و بررسی فیزیکی

 

در صورت موافقت کارفرما با شرایط و قیمت های اعلام شده، کارشناس در مجموعه حاضر شده و قرارداد پشتیبانی شبکه عقد می شود. همچنین بررسی مورد نیاز برای اعتبارسنجی موارد گفته شده و نیاز های مجموعه سنجیده و اعلام می گردد.

خدمات پشتیبانی شبکه و سرور

خدمات پشتیبانی شبکه و سرور کاملا به یکدیگر وابسته هستند و سرور ها مهم ترین اجزا یک شبکه کامپیوتری به حساب می آیند، چرا که سرور ها در حال سرویس دادن به تمامی کامپیوتر های شبکه هستند و نقص کار آن ها می تواند فعالیت تمامی کامپیوتر ها و افراد را تحت تاثیر قرار دهد.

پشتیبانی سرور ها و نگهداری از آن ها به طور پیش فرض شامل وظایف کارشناس پشتیبانی شبکه است و فرد مورد نظر باید دانش و تجربه کافی برای پشتیبانی از سرور ها را داشته باشد.

اما باید خاطر نشان کرد که موارد تخصصی که بسیار به ندرت پیش می آیند برای رفع مشکل نیاز به ارسال سرور به مراکز تخصصی سرور ها دارند.

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار

پشتیبانی شبکه و سخت افزار نیز به هم وابستگی زیادی دارند اما فراموش نکنید که بسیاری از کار ها باید به طور تخصصی انجام شود تا بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان حاصل شود.

در رابطه پشتیبانی سخت افزار نیز به همین صورت است، کارشناس پشتیبانی شبکه اطلاعات کلی درباره سخت افزار های مختلف دارد و می تواند ایراد های کلی که بیشتر کامپیوتر ها با آن ها مواجه می شوند را شناسایی کند و قطعه جایگزین را خریداری کرده و نسبت به تعویض آن اقدام کند.

اما زمانی که ایراد به وجود آمده ایراد رایجی نباشد و قابل شناسایی برای پشتیبانی شبکه نباشد، متخصص سخت افزار باید نسبت به شناسایی ایراد به وجود آمده و رفع آن اقدام کند، برای این کار لازم است تا کارشناس پشتیبانی شبکه اقدامات لازم را برای انتقال به متخصص سخت افزار و انتقال ایراد به وجود آمده و در انتها تحویل گرفتن قطعه را انجام دهد.

منتظر صدای گرم شما هستیم …